Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest poniedziałek, 25 maja 2020, 20:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 934 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jestem w ciąży mój mały cud-wygrałam z endo
PostNapisane: piątek, 4 października 2019, 17:39 

Witam Was dziewczyny jak b długo mnie tu nie było.

Bardzo dużo u mnie się działo.
Zacznę od tego że o 10 kwietnia tego roku do 22 września byłam na vissan.torbiel 8cm nie chcą operować.mialam w maju wizytę w centrum Onkologii w Bydgoszczy okazało się że mam wirusa Hpv załapałam się skąd mi się to wzięło.masakra mąż zdrowy tylko ja ja ja noz w mordę jeza. Nie kazali mi usuwać tej zmiany na szynce.bralam lek przez 30 dni.kontrola cytologia mam 16 października.okaze się co z moją torbiela.od 2 lat jestem aktywną fizycznie chodzę na treningi obwodowe do znanej w mojej miejscowosci trenerka.zgubilam 17kg ciało się mega zmieniło zapomniałam dodać że 25wrzesnia dostałam @ po visanne i trwała 3dni. W lipcu zmarła moja kochana mama walczyła do końca z rakiem była dzielna nie cierpiała.kazda chwilę spędzaliśmy razem nie ukrywam że bardzo mi jej brakuje bo miała zaledwie 61 lat.miesiac później zmarł tata meza też chorował.
Zostaliśmy razem z mężem i Antkiem w moim rodzinnym domu.poprosilam kolegę mamy aby z nami zamieszkał i się zgodził.to jest dziadek przeżywamy Antka.
Nadal pracuje w biedronce zostałam zastępca nie raz mam kryzysy w pracy spowodowane tępym ludźmi Ale cóż lubię moja ekipę.
Cóż więcej pisać zmiany na lepsze w życiu :D pomimo endomendy i torbiela staram się funkcjonować.kontroluje się b często u ginekologa bo 80 procent jestem w ryzyku nowotworu a i miałam Usg tarczycy i nie mam jestem zdrowa.
Bardzo za wami tęskniłam :D napiszcie mi co u Was.

moj ciazowy wateczek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: sobota, 5 października 2019, 16:43 

Kondolencje z powodu utary tak bliskiej osoby. Bardzo mi przykro

Obrazek Moje DNA bierze udział w badaniu genetycznym, które może zrewolucjonizować diagnozowanie i leczenie endometriozy. Czy Ty też wzięłaś udział w badaniu?

Kliknij tu, aby się dowiedzieć, jak to zrobić - to proste!

MOJ WIRTUALNY ZAKATEK

Obrazek
Obrazek
Obrazek

POMOC DLA GOJI

Bo z nas Fortuna w zywe oczy szydzi, to da, to wezmie, jako sie jej widzi...

PostNapisane: piątek, 11 października 2019, 08:47 

Dziękuję za kondolencje.

Wczoraj wylądowałem z bólem podbrzusza w.szpitalu i na usg wykazało że pękła mi torbiel.dostalam 3 kroplowka oraz tabletki nos-spa plus 1 zastrzyk.dzisiaj zarobili usg mamy brzusznej i nie mam zalane otrzewnej.narzady ok wszystko w normie.usg dopochwowwe nie będę miała robione.czicie dostałam czołem na ból za chiny to nie wezmę.takze czekam aż mój płyn z torbieli wchłonie się w narządy.i wekend w szpitalu.ach co za dzień pełen wrażeń i bolu jajnikow.

moj ciazowy wateczek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: sobota, 12 października 2019, 18:19 

Nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać. Bardzo współczuję z powodu śmierci Twojej mamy i taty Twojego męża. Podjęliście wspaniałą decyzję nie zostawiając "dziadka" samego, brawo dla Was za to. Jak widzę endomenda złośnica nie odpuszcza, mam nadzieję że torbiel szybko się wchłonie i bez powikłań, nie wesołe też wieści odnoście HPV i problemów jakie z tego wynikają, koniecznie pilnuj wszystkich kontroli. Gratuluję dobrych zmian w życiu, zgubienia wagi i awansu w pracy. Niby małe sukcesy albo bardzo cieszą. Wypoczywaj abyś szybko doszła do siebie i wróciła jak najszybciej do domu. Zdrowia :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 934 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94

Strefa czasowa: UTC + 1