Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 05:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ACH TE CHŁOPY
PostNapisane: niedziela, 13 kwietnia 2014, 21:25 

Ja też jestem farciarą. Mój chłopak kończy w tym roku medycynę, więc doskonale wie jak wygląda ta choroba z "technicznego" punktu widzenia, był nawet przy kilku laparoskopiach. Nie wyśmiewa, nie bagatelizuje, cierpliwie odpowiada na szereg pytań jakie zadaje mu teraz, w strachu przed operacją. Nie jest szczęśliwy z powodu, że akurat trafiła mu się "ta 10" (podobno choruje średnio 1 na 10 kobiet ), ale mówi, że nie zamieniłby ;) . To niesamowicie budujące mieć w nim takie oparcie.

Obrazek

PostNapisane: środa, 24 września 2014, 11:33 

Ja jestem absolutną szczęściarą.Mojego chłopaka nie zamieniłabym na żadnego innego.Jest ze mną od kiedy zaczęły się największe problemy z endo.
Troche szczęście w nieszczęściu połączyła nas. ;)
Wspiera mnie,biega po lekarzach,gdy mnie trochę zaboli panikuje i robi za pielęgniarkę.:P
Dba o mnie bardziej niż o siebie,a co najważniejsze zawsze mogę się mu wypłakać i przytulić.Nie wierzę,że można tak znosić mój płacz,histerię i humory.Nikt mi nie daje tyle szczęścia.

PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2017, 21:53 

Wazne by sie dogadywac, wtedy nawet trudny chlop jest kochany :)

PostNapisane: czwartek, 22 lutego 2018, 15:06 

Dobrze się czyta te wasze historie, bo jednak w większości przypadków faceci staja na wysokości zadania i są troskliwi, opiekuńczy i wyrozumiali. :)
Moja przyjaciółka też od jakiegoś czasu zmaga się z endo i jej facet na początku miał do niej jakieś dziwne pretensje, twierdził, że tylko szuka wymówek, żeby tylko nic nie robić. On też bardzo chciał mieć dzieci, ale ona to odkładała ze względu na ostateczną diagnozę. Ale jak ten stan trwał dość długo, a jej nadal niewiele się poprawiało, to on zaczął się interesować, tym co jej dolega. Zaczął czytać, rozmawiać z lekarzami (ma kilku w rodzinie), chyba zrozumiał, że to nie jest jej widzi-mi-się i zmienił się nie do poznania! Pomaga jej w domu, na nic nie naciska, rozmawia, a nie krzyczy albo ma pretensje... I teraz aż miło na nich patrzeć i przebywać w ich towarzystwie, bo wcześniej to nie wiadomo było jak takie spotkanie się zakończy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1