Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest środa, 19 września 2018, 03:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ACH TE CHŁOPY
PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2013, 20:54 

Hehehe mam nadzieję, że mój Piotrek nie okaże się pechowy :P
Ja się boje tego, że kiedyś również zdecydujemy się na dziecko i ja mu go nie będę mogła dać :( Wtedy ode mnie odejdzie... (tak myślę, bo on sam nigdy mi nie dał tego do zrozumienia) Ale wiem, że on uwielbia dzieci i chciałby mieć nawet trójkę. Nie chciałabym żeby będąc ze mną musiałby być nieszczęśliwy :(

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2013, 21:00 

Ba ! Mój chcę całą drużynę :lol: ale rozmawiamy i powiedział mi "jeśli nam się nie uda, zawsze pozostaje adopcja".
Ja wiem,że nigdy mnie nie zostawi z tego powodu, to daje siłę i pewność siebie,że choroba to nie jest moja wada, skaza tylko coś z czym można żyć i sobie poradzić.

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2013, 21:14 

No to super! ;) Od razu jest lżej jak się wie, że ukochany będzie zawsze obok. Ja nie wchodzę na takie tematy nawet, bo zaraz jestem gaszona słowami: ,,przestań tak myśleć ! będzie dobrze, a martwić się na razie nie trzeba, po co o tym gadać?"

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 16 kwietnia 2013, 21:22 

Niby ma trochę racji, ale jak się pogada to lżej :) Poza tym my zawsze i o wszystkim rozmawiamy. Jeśli coś jest nie tak to razem to omawiamy, on daje mi czasem pogląd na to z innej strony - mniej nerwów jak dzieli się na dwa. No i wspólne decyzje. Bo nie wiem co bym zrobiła gdybym np usłyszała "jeśli chce pani dzieci to proszę się teraz starać" - to nie łatwa decyzja, poważny krok i odpowiedzialność a przy tym mega dużo stresu. Poza tym jak miałam wybierać operację czy visanne to też pomogła rozmowa, wyczytał co i jak, argumenty były i wspólnie uzgodniliśmy na co się piszemy. Nigdy nie odczułam,że moje kobiece sprawy są tylko moje, są nasze :)

PostNapisane: środa, 10 lipca 2013, 18:20 

O rany, dziewczyny, skąd Wy wytrzasnęłyście takich normalnych, współczujących, wspierających i kochających facetów...? No! Przyznać się;)

06.2011 - Jeanine
03.2012 - Visanne
09.2012 - 2 torbiele na prawym, Jeanine...

PostNapisane: środa, 10 lipca 2013, 19:07 

mój jest z netu :)

gg 5870987

W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. a przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać... musimy upadać, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by za jakiś czas upaść znowu.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

MOJA HISTORIA
Obrazek
Obrazek
13.11.2010 - Aniołek

PostNapisane: środa, 10 lipca 2013, 19:30 

Moj poznany na ulicy... Przechodzilam na 'zebrach' - on spojrzal na mnie, ja na niego a potem samo sie zadzialalo...

Obrazek Moje DNA bierze udział w badaniu genetycznym, które może zrewolucjonizować diagnozowanie i leczenie endometriozy. Czy Ty też wzięłaś udział w badaniu?
Obrazek
Kliknij tu, aby się dowiedzieć, jak to zrobić - to proste!

MOJ WIRTUALNY ZAKATEK

Obrazek
Obrazek
Obrazek

POMOC DLA GOJI

Bo z nas Fortuna w zywe oczy szydzi, to da, to wezmie, jako sie jej widzi...

PostNapisane: środa, 10 lipca 2013, 21:06 

Mój pracował razem z moim bratem i strasznie mi się spodobał,bo często przywoził go do domu i po którymś razie zaprosiłam go na obiad...po kilku dniach przyjechał jeszcze na grilla a później już zaczął częściej mnie odwiedzać aż w końcu się zdeklarował.

PostNapisane: środa, 10 lipca 2013, 22:36 

moj z dyskoteki jest :-) i nie narzekam bardzo wspiera i pomagal mi kiedy mialam @ taka bolesna ze nie wiedzialam co ze soba zrobic wtedy nie tylko troszczyl sie o mnie ale zajal sie domem synem obiadem wszystkim ja tylko lezalam naprawde w szpitalu tez z obiadkami przychodzil i razem stawalismy do pionu i krok za kroczkiem za reke prowadzil a ja ze wszystkimi gwiazdami z drenem w rece chodzilam z nim tylko na niego najbardziej liczylam zeby domem zajal sie i synem jak w szpitalu bylam a teraz dzielnie codziennie opatrunki robi Kocham go nie jestem sama mam rodzine . czego wam wszystkim zycze wspierania i pomagania sobie nawzajem bo na tym to polega poza miloscia i pragnieniem

Obrazek

04.06.2013-lapartomia usuniecie endometriozy z blizny po cc, otrzewnej,miesnia prostego brzucha i powięzi- ŻYCIE BEZ BOLU !
17.06.2013-potwierdzenie endometriozy III st hist-pat.
16.04.2016-endo wróciło ;(
07.02.2017-LAPAROTOMIA - USUNIĘCIE JAJNIKA całego zajętego torbielami krwotocznymi ,licznych zrostów min z jelita,zatoki dauglasa,m.brzucha
16.02.2017 LUCRIN 6mc
18.08.2017 DEPO-PROVERA

PostNapisane: czwartek, 11 lipca 2013, 08:16 

Mój też z dyskoteki na której oboje wyladowalismy przez przypadek i wspólnych znajomych. :)

Moja Historia
Obrazek
7 miesięcy po złożeniu papierów nasi chłopcy są z nami!
:D Jednak jestem Mamą! :D
Obrazek
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1