Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 01:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miesięcznik Studencki MANKO - wydanie śląskie (marzec 20
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2011, 10:32 
Nawet bardzo dobrze, nie ma innej opcji 8-) Może nawet 2 audycje będą ;)

PostNapisane: poniedziałek, 7 marca 2011, 16:05 

Ekspresjo - SUPER :-)

PostNapisane: poniedziałek, 7 marca 2011, 16:13 

Rewelacja Eksprsjo!
GRATULACJE!

mam nadzieję, że to już finisz!
2011 laparoskopia
2012 laparoskopia
2014 laparoskopia (usunięta "prawa strona")
nadzieja - cóż .....

moja historia

PostNapisane: wtorek, 22 marca 2011, 15:28 
Chciałabym bardzo przeprosić wszystkich Czytelników Miesięcznika Studenckiego "Manko" za pewne informacje, które znalazły się w artykule mojego autorstwa. W tekście tym powoływałam się na działania podjęte przez grupę skupioną wokół Portalu Internetowego http://www.endometrioza.aid.pl. Pojawiło się wówczas sformułowanie „dzięki staraniom PSE”, które zostało mi odgórnie narzucone. Osobiście starałam się zamieścić jedynie rzetelne informacje, podkreślając wcześniej, że jest ono dopiero w fazie rejestracji. Mimo wszystko czuję się odpowiedzialna za pojawienie się choćby w tak małym stopniu sugestii, jakoby PSE już istniało. Dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich Czytelników "Manko", jeśli poczuli się wprowadzeni w błąd.

Czuję się w tym miejscu również zobowiązana z przykrością poinformować wszystkich o złożeniu do Sądu przez Komitet Założycielski wniosku o przerwanie rejestracji Polskiego Stowarzyszenia Endometrioza. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych PSE (w rozumieniu składu założycielskiego z dnia 27 grudnia 2010) najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego. Niestety nie potrafię udzielić informacji, czy w najbliższym czasie pojawi się druga próba rejestracji.

Uważam, że obowiązek odpowiedzialności za tekst spoczywa tylko na jego autorze. Dlatego niezwłocznie poinformowałam o zaistniałej sytuacji Redakcję Miesięcznika "Manko" oraz złożyłam na ręce Pani Redaktor stosowne przeprosiny.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1