Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdury uslyszane od lekarzy
PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2011, 13:31 

olaboga!

05.10.11r. - początek procedury adopcyjnej :)
30.11.11r. - CZEKAMY NA DZIECI!
Dobry Panie... Byłeś ostatnio dla mnie łaskawy. Po raz pierwszy w życiu wszystko jest idealne takie, jakim jest. Więc sprawa jest taka: Ty sprawiasz, by się już nic nigdy nie zmieniło, a ja nie proszę o nic więcej. Jeśli to jest OK, nie dawaj mi absolutnie żadnego znaku! Homer Simpson

PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2011, 14:17 

:lol:
az ciezko uwierzyc ze mowia to lekarze
masakra jakas

od pierwszej @ ogromne bóle,tony leków i teksty ze taka moja uroda
staranka od 2006
VIII/09-histero-l.j. niedrożny :(
IX/09-X/10 5xIUI :(
VII/10-laparoskopia-udrożnienie lewego jajowodu :) endometrioza miednicy mniejszej :(
X/10-Kariotypy OK :)
08.06.11 Aniołek :(
09.05.12 laparoskopia-zrosty zrosty zrosty-usunięte :)
2013 r. immunologia-szczepienia
20.03.2014 r. Fifcio jest z nami :D jestem MAMĄ :D
Obrazek

Moja Historia
gg 977469

PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2011, 19:48 

Niech zyje fantazja :mrgreen: Lapy opadaja. Powiedzcie dziewczyny jak tu nie zajmowac sie promowaniem rzetelnej informacji na temat endometriozy. Az sie prosi...

Obrazek Moje DNA bierze udział w badaniu genetycznym, które może zrewolucjonizować diagnozowanie i leczenie endometriozy. Czy Ty też wzięłaś udział w badaniu?

Kliknij tu, aby się dowiedzieć, jak to zrobić - to proste!

MOJ WIRTUALNY ZAKATEK

Obrazek
Obrazek
Obrazek

POMOC DLA GOJI

Bo z nas Fortuna w zywe oczy szydzi, to da, to wezmie, jako sie jej widzi...

PostNapisane: piątek, 10 czerwca 2011, 15:51 

Napisała to dr Preetin Agrawal w ksiązce "Kobieta i natura".....na necie ja chwalą.....moze przerwać te badania miedzynarodowe dna- bo oto juz jest diagnoza!! A jak jest to i lekarstwo się znajdzie ....boszzzz!

PostNapisane: piątek, 15 lipca 2011, 14:28 

na USG pokazała się torbiel na jajniku, zrobiłam badanie poziomu CA125... zadzwonił do mnie lekarz, że mam natychmiast przyjechać bo są bardzo złe wyniki badań. przyjęli mnie bez kolejki, lekarz z kamienną twarzą, nie patrząc na mnie mówi, że mam bardzo podwyższony poziom CA 125 i że wszystko wskazuje na nowotwór. Ja się pobeczałam, on wypisał pilne skierowanie do onkologa.

Ca 125 miałam na poziomie 70! a on na tej podstawie zdiagnozował mi nowotwór!!! dodatkowo nie wiedział czy jajnika czy piersi <lol> bo guzy miałam i tu i tu

poszłam na kolejne USG do innego lekarza, mówię o tym Ca 125 podwyższonym (tym razem poziom 50...) a lekarz mówi, że może papierosa zapaliłam przed badaniem i stąd podwyższony współczynnik a ta torbiel to nie torbiel tylko po prostu ciałko żółte nie pękło. tak czasami jest, taki widać mój urok (sic!)

zrobiłam też biopsję guzka w piersi- lekarz się wkuwa, ja zaciskam zęby a on do mnie "co się pani tak krzywi", ja "no przecież igłę mi pan w pierś wkuwa" a on "trzeba było mówić wcześniej to widelcem bym panią dźgnął" o_O

Kocia Perspektywa
Jak Bloga Kocham

PostNapisane: piątek, 15 lipca 2011, 14:30 

a może od nieuprawiania sexu podczas@??? ja nie uprawiałam nigdy bo od pierwszej w życiu miesiączki mam straszne bóle... może pani doktor się pomyliło? "nie" zjadła ;-) ;-) ;-)

Olaa jesli chcesz uzupelnic swoja wczesniejsza wypowiedz uzywaj opcji EDYTUJ. Oszczedzamy w ten sposob miejsce na forum!
Dziekuje. Pozdrawiam. Moderator

Kocia Perspektywa
Jak Bloga Kocham

PostNapisane: piątek, 15 lipca 2011, 15:44 

niektórzy lekarze jak widać to debile!oni chyba najpierw leczenie powinni zacząć od siebie i to u psychiatry najlepiej :lol: Aż krew się gotuje jak czyta się posty o tych idiotach :twisted:

MOJA HISTORIA

Zapłatą za naszą wiarę będzie to, że będziemy to oglądali, w co wierzyliśmy.

— św. Augustyn

PostNapisane: wtorek, 6 września 2011, 10:08 

Podczas pobytu w szpitalu, lekarz dyżurujący powiedział kąśliwie, że endo i wycięcie jajnika mam na własne życzenie, tzn. tak się "zapuściłam", że doprowadziłam (celowo!) do choroby i torbieli!

Kolejnego dnia wspaniałą diagnozę (brak jajnika) potwierdziła inna lekarka. Później specjalnie do mnie przyszła i przyznała się, że jednak mam wszystko, pomijając torbiel. Słowo 'przepraszam' nie przeszło jej przez gardło...

Ryczałam dwie noce... Dopiero rozmowa z moim ginem, a jednocześnie lekarzem, który mnie operował przyniosła ulgę. Na tamtych lekarzach wieszam psy za każdym razem, gdy o nich słyszę.

PostNapisane: wtorek, 6 września 2011, 11:39 

gdyby mi takie coś lekarz powiedział,ze na własne życzenie mam to co mam to chyba w dupe bym go kopnęła,moze wtedy rozum z dupy do głowy by mu poszedł :x

MOJA HISTORIA

Zapłatą za naszą wiarę będzie to, że będziemy to oglądali, w co wierzyliśmy.

— św. Augustyn

PostNapisane: wtorek, 6 września 2011, 18:20 

Blanche napisał(a):
Podczas pobytu w szpitalu, lekarz dyżurujący powiedział kąśliwie, że endo i wycięcie jajnika mam na własne życzenie, tzn. tak się "zapuściłam", że doprowadziłam (celowo!) do choroby i torbieli!

Tego nie da sie nawet skomentowac. :cry:

Obrazek Moje DNA bierze udział w badaniu genetycznym, które może zrewolucjonizować diagnozowanie i leczenie endometriozy. Czy Ty też wzięłaś udział w badaniu?

Kliknij tu, aby się dowiedzieć, jak to zrobić - to proste!

MOJ WIRTUALNY ZAKATEK

Obrazek
Obrazek
Obrazek

POMOC DLA GOJI

Bo z nas Fortuna w zywe oczy szydzi, to da, to wezmie, jako sie jej widzi...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1