Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 01:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Gel Hyalobarrier Endo sprzedam
PostNapisane: czwartek, 27 września 2018, 13:18 

Witam drogie Forumowiczki
Pomyślałam, że może którejś z Was przyda się żel Hyalobarrier Endo z długą kaniulą, który mi się niestety nie przydał. Żel stosowany do zapobiegania zrostom po operacji. Niestety nie przydał mi się do laparoskopii. Kupiłam go 19.03.2018 w aptece w Warszawie. Do żelu załączam paragon na 515 zł. Żel nie otwierany w ogóle, jest przechowywany w lodówce i ma ważność do maja 2020 roku. Sprzedam go za 400 zł z przesyłką kurierską po mojej stronie. Niestety nie przyda mi się już, a jego działanie jest super. Miałam laparoskopię 5 miesięcy temu z użyciem tego żelu i w dniu dzisiejszym kolejną i żadnych zrostów w środku lekarz nie zauważył po zastosowaniu tego żelu. Ma świetne działanie. Wydatek spory ale na pewno się opłaca osobom, które udrażniają jajowody czy usuwają zrosty wewnątrzmaciczne. Polecam. Proszę o kontakt a na pewno się dogadamy.

Strefa czasowa: UTC + 1