Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest sobota, 20 lipca 2019, 20:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziewczyny Pomocy !
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 08:50 

Witam was wszystkie :) Jestem tu nowa . Długo zastanawiałam się czy napisać na forum ale już wariuje i nie mam nikogo kogo mogła bym się poradzić . Mam 25 lata . Dwa lata temu zaczeliśmy się starać z mężem o dziecko ale się nie udawało . Okazało się ,że na lewym jajniku mam torbiel (nieudane próby zbicia torbiela hormonami) . W Maju b.r. miałam robioną laparoskopie . Okazało się ,że był to torbiel czekoladowy . Mam endometrioze 1 stopnia . Po zabiegu lekarz zlecił mi przyjmowanie hormonów ( Marvelon) .Na kontroli po przyjęciu 4 blistrów leku zaproponował odstawienie hormonu . Od dwóch cykli znowu cierpie co 26 dni . Z nadzieją każdego dnia ,że może w tym msc. się uda . Dzieczyny Wiem ,że każda która znalazła się na tym forum swoje przeszła .
Proszę doradźcie mi gdzie mogła bym zgłosić się do lekarza który pomoże mi zajść w ciąże .
Wiem ,że u mnie czas odgrywa baardzo duża role.
Może macie jakiegoś sprawdzonego lekarza ?
Może któraś z was była w podobnej sytuacji ?
Od czego zacząć ,żeby nie błądzić po lekarzach na oślep ?
Pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1