Seksuologia
Wpisany przez basia    Niedziela, 12 Luty 2012 18:31    PDF Drukuj Email
Tyle już szczęśliwych chwil zabrała mi choroba, nie chcę oddawać więcej!

Zawsze się dziwiłam gdy koleżanki opowiadały o sexie podczas miesiączki. Ja te kilka dni w miesiącu spędzałam z termoforem pod kocem, oszołomiona ogromnymi ilościami leków przeciwbólowych (w wersji łagodnej) lub skulona na podłodze łazienki z głową nad toaletą i ciałem szarpanym konwulsjami ( w wersji ciężkiej).

Więcej…
 
Wpisany przez basia    Niedziela, 12 Luty 2012 18:29    PDF Drukuj Email
I żyli długo i szczęśliwie....

I żyli długo i szczęśliwie...
Tak kończy się większość bajek, które pamiętam z dzieciństwa. Bajek, które czytałam moim siostrzenicom i miałam nadzieję (i nadal mam) czytać swoim dzieciom.

 

Więcej…
 
Wpisany przez basia    Niedziela, 12 Luty 2012 18:28    PDF Drukuj Email
Endometrioza - złość mnie ogarnia

Endometrioza – czasami taka złość mnie ogarnia, że mam ochotę krzyczeć na „nią”! Negatywnie wpływa na sfery naszego życia.

Więcej…
 
Wpisany przez basia    Niedziela, 12 Luty 2012 18:26    PDF Drukuj Email
Historia z alkowy....

 


Po pierwsze uważam, że nie ma udanego związku bez udanej sfery intymnej… Na podstawie wieloletniego, bardzo udanego zresztą związku, mogę wysnuć jeden, podstawowy wniosek: „każdy facet, nawet najlepszy na świecie, rozumiejący, kochający ma swoje potrzeby związane z seksem, które niezaspokojone odbiją się na każdym związku”. No cóż lata praktyki pokazały mi, że niestety związek, to ciężka praca 24 godziny na dobę i odkryłam też jeszcze jedno – kobieta w głównej mierze tworzy, buduje, cementuje i ogrzewa związek. Za to, ta ciężka praca się opłaca, jak nic innego na świecie. Jeśli facet jest głową, to kobieta z pewnością jest szyją…

Więcej… Zmieniony ( Niedziela, 12 Luty 2012 18:27 )
 
Wpisany przez basia    Niedziela, 12 Luty 2012 18:12    PDF Drukuj Email
Seks a przedłużające się starania o potomstwo

Przedłużające się starania o dziecko mogą zniechęcić skutecznie do seksu obie strony związku. Z początku  stosunki związana z poczęciem potomstwa są ekscytujące. Jednak jeśli z cyklu na cykl nie ma upragnionych 2 kreseczek zapał upada.

Więcej… Zmieniony ( Niedziela, 12 Luty 2012 18:25 )
 


stron 1 z 2