Wpisany przez basia    Środa, 29 Lipiec 2009 20:27    PDF Drukuj Email
Materiały informacyjne o endometriozie - wydrukuj i rozdaj

Endometrioza jest bardzo mało znaną chorobą. Choruje na nią ok. 10-20% kobiet w wieku rozrodczym, czyli co 5-10 kobieta. To bardzo dużo. Najczęściej upływa wiele czasu zanim postawi się trafną diagnozę. To opóźnienie ma potem ogromny wpływ na życie kobiety. Pojawiają się większe problemy bólowe, kłopoty z płodnością. Koszt leczenia zarówno finansowy jak i psychiczny jest znacznie większy.

Najprostszym sposobem zmiany tej sytuacji to zwiększanie świadomości o endometriozie. Zapraszamy do drukowania ulotek o tej chorobie i rozdawania ich kobietom. Może to być w miejscu pracy, w przychodni, w aptekach i innych punktach medycznych. Można też dawać ulotki na spotkaniach ze znajomymi.

Udostępniamy dwa rodzaje ulotek:

Ulotka, która zawiera bardzo dużo informacji o endometriozie - wydruk dwustronny na papierze A4

Wizytówka, z adresem strony internetowej - wydruk jednostronny 10 wizytówek na jednej stronie A4

Wydrukowanie 10 wizytówek to bardzo mały koszt, a ich wielkość pozwala na przechowywanie ich choćby w portfelu. Wizytówki rozdawać w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Czasami w trakcie luźnej rozmowy może okazać się, że rozmówca może być zainteresowany tematyką endometriozy. Dobrze jest mieć wtedy taką wizytówkę. :)

Zapraszamy!

Zmieniony ( Środa, 16 Luty 2011 07:22 )